Grinin Elli Tonu izle

TEK PART OK.RU FRAGMAN
1133348

Bir edebiyat talebesi meydana gelen harika Anastasia Steele , cazip tek iş adamı meydana gelen Christian Grey ile tek röportaj gerçekleştirir . Müzakereye gittiğinde karşısında , tavırları ve çekiciliği ile başı döndüren tek erkek bulur . Aşk ve ilişkiye belli bir süre aralıklı duran Anastasia , bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşın koyamaz ve kendisini çekimine bırakır . Ancak yaşamda her şeye karşın doyum noktasına erişmiş meydana gelen Grey’in ilişki ve cinsel ilişki mevzubahis olunca kimsenin bilmediği saklı sırları vardır . Çocuk kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?
E . L . James’in tek sürü satanlar listesinden inmeyen benzer isimli romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Sam Taylor – Johnson üstlenirken , başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor. Film internette paylaşılınca buradan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Ali taner

4 sene önce

Fena değilmiş bu film.

Zeynep Kurt

4 sene önce

harika harika harika

Erdoğan Kestane

4 sene önce

çok hoşuma gitti biraz daha uzatıp sonunu daha güzel bağlasalarmış merak ettim ne oldu şimdi onlara. Ayrıca kız baya bi güzeldi Angelina Jolie’ye benzeten bi ben değilimdir herhalde

Muzaffer dino

4 sene önce

Güzel bir filmdi Basit bir kurgusu var ancak konu güzel ele alınmış Eline sağlık admin.

Erdoğan Kestane

4 sene önce

Bi daha izlemicem diyorum yine izliyorum.

Başak ak

4 sene önce

Güzel filmdi teşekkürler.

Birol Yılmaz

4 sene önce

Sürükleyiciymiş sağol admin

Ozan Gürol

4 sene önce

oh be süper

Eyyüp yer

3 sene önce

Daha izlemedim

Sahra

3 sene önce

Film çok güzeldi.

Sahra

3 sene önce

Film izlemek büyük bir çoşkudur.